Aj tie najúžasnejšie jedlá sú založené na jednoduchých detailoch. | MARCO ITALIANO
Milí zákazníci,  v rámci Bratislavy si všetky naše pochúťky môžete objednať  aj cez aplikáciu WOLT. Chladené špeciality (syry, mäsové výrobky, čerstvé cestoviny, chladené omáčky a mliečne výrobky ) ponúkame cez aplikáciu WOLT.

Pri nákupe nad 100€ v eshope alebo na našej predajni v OC CENTRAL, dostanete od nás ku objednávke album Anjelské husle od Marca Rajta, husľového virtuóza zo Slovenska. You Raise Me Up ▶ Tichá Noc ▶ Mary, Did You Know? ▶

Pre Bratislavu sme pripravili aj dovoz chladených výrobkov. Kompletný zoznam chladených výrobkov nájdete tu. Doručujeme do 3 pracových dní. Pri objednávke nad 49€ doprava zdarma.

Ku objednávke nad 29€ PROSECCO zdarma* *Platí do vypredania zásob

Vína Olivy Čokolády a cukroviny Slané trvanlivé pečivo Chladené potraviny Oleje Octy Omáčky a pestá Rybičky Cestoviny Ryža Múka Káva Džemy a medy Koreniny

Aj tie najúžasnejšie jedlá sú založené na jednoduchých detailoch.

Paradajky a ich kvalita je v talianskej kuchyni dôležitá veeeľmi 🙂, dnes vám preto priatelia dávame do pozornosti, jednoduché, poctivé ingrediencie – paradajky – najvyššej kvality. Vyberiete si u nás lúpané a krájané vhodné na hustejšie omáčky a polievky a tiež jemne krájané, ktoré sa hodia napríklad aj ako základ na pizzu. 🍕🍝 Náš partner De Cecco zbiera paradajky na teplom juhu Talianska a až keď sú zrelé. Aj preto si aj v konzervovanom stave zachovajú úžasnú a nezameniteľnú chuť a vôňu, ktorá dá vášmu vareniu rozmer toho pravého detailu. Mňam.

Kúpite tu alebo v OC Central

Dostávajte na svoj email zaujímave zľavy a akcie Ku každej objednávke nad 69€ DOPRAVA ZDARMA